Opinie o nas

Więcej opinii o nas znajdziecie na portalu dla obcokrajowców: Local Life Krakow


Thumb 026363cf bfa2 4bc3 a071 6d9274217710

Kino/Japonia

Bardzo podobały mi się moje zajęcia, pięknie dziękuję. Jeszcze nigdy nie chodziłam do żadnej szkoły jęzkowej i Varia była moim pierwszym doświadczeniem. Moja pierwsza szkoła językowa jest fanastyczna!
Poznałam w szkole wielu kolegów z różnych krajów, a także zaprzyjaźniłam się z Polką poza murami szkoły.


Thumb 1a09207c 1368 4b57 a901 55434b256e6b

Philip James/Wielka Brytania

To był bardzo intensywny kurs, z mnóstwem informacji. Podczas zajęć robiłem bardzo dokładne notatki, z których zamierzam się uczyć przez następne tygodnie i miesiące. Jestem pod ogromnym wrażeniem Oli i Agnieszki, które wykazały się fachową znajomością języka - są bardzo kompetentnymi nauczycielami. Lekcje były przeprowadzone bardzo profesjonalnie i mieliśmy mnóstwo możliwości do ćwiczenia tego, czego się nauczyliśmy. Nacisk na to, aby w klasie używany był jedynie język polski, jest świetnym pomysłem. Dzięki temu poznałem także wyrażenia spoza tematów omawianych na zajęciach.
Obie nauczycielki są niezwykle uprzejme. Przebywanie na ich lekcjach było dla mnie prawdziwą przyjemnością. Bardzo dziękuję i mam nadzieję wrócić do szkoły w przyszłości.


Thumb ed6551a4 0594 4982 ae40 cb242c7478f3

Paige McMahon/Wielka Brytania

Piszę tego maila, żeby podziękować Wam za ostatnie 3 tygodnie. Jutro wracam do domu. Lekcje sprawiały mi mnóstwo radości i myślę, że dużo się nauczyłam! Mam zamiar kontynuować naukę w Wielkiej Brytanii i jestem zainteresowana variowymi lekcjami online!
Mam nadzieję, że zobaczymy się znowu wkrótce!
Dziękuję i do widzenia!


Thumb 0398540a 51c9 45fc b7ab 8aa581174481

Carolina/Hiszpania

Uwielbiam to miasto! Miło spędziłam czas z innymi studentami, podobał mi się kurs i polubiłam personel szkoły. Bardzo dobrze bawiłam się w Krakowie i jestem bardzo zadowolona z kursu! Dużo się nauczyłam i bardzo mi się podobało. Nie chcę wracać do domu i mam nadzieję, że szybko do was wrócę! Bardzo dziękuję za wszystko! To były wspaniałe 2 tygodnie!


Thumb 155d61b0 0db6 4b8d bd2a 3120a1994678

Andrey/Rosja

Jestem nauczycielem języków obcych i dobrze wiem, że najlepszym sposobem by nauczyć się języka, jest bycie w jego “naturalnym środowisku”. Szukałem w Internecie kursów języka polskiego w Polsce i znalazłem mnóstwo ofert. Aby upewnić się, że dokonam dobrego wyboru, skontaktowałem się z moimi przyjaciółmi w Polsce, którzy polecili mi Centrum Języka Polskiego VARIA. Ze względu na fakt, że jestem niewidomy, od zawsze miałem problemy z zapisaniem się do jakiejkolwiek szkoły lub na kurs. Skontaktowałem się Centrum Języka Polskiego VARIA i wyjaśniłem swoją sytuację; powiedziałem, że będę potrzebował wszystkich materiałów w wersji elektronicznej i dodatkowych instrukcji na lekcjach. Byłem bardzo szczęśliwy, gdy otrzymałem pozytywną odpowiedź.

Jestem bardzo wdzięczny pracownikom Centrum Języka Polskiego VARIA za okazane mi wsparcie i pomoc. Bardzo sobie cenię Wasze pozytywne nastawienie i chęć spełnienia wszystkich indywidualnych wymagań uczestników kursu. 

Bardzo podobał mi się Kraków -  to bardzo fajne miasto, które warto odwiedzić ponownie. Było nam z żoną bardzo smutno, kiedy siedzieliśmy na Dworcu Głównym czekając na autobus na lotnisko.