Opinie o nas

Więcej opinii o nas znajdziecie na portalu dla obcokrajowców:www.local-life.com/krakow


Thumb 026363cf bfa2 4bc3 a071 6d9274217710

Kino/Japonia

Bardzo podobały mi się moje zajęcia, pięknie dziękuję. Jeszcze nigdy nie chodziłam do żadnej szkoły jęzkowej i Varia była moim pierwszym doświadczeniem. Moja pierwsza szkoła językowa jest fanastyczna!
Poznałam w szkole wielu kolegów z różnych krajów, a także zaprzyjaźniłam się z Polką poza murami szkoły.


Thumb c9d58155 345a 4b4e af8c 08ffe6622998

Bryce/Australia

Bawiłem się świetnie podczas intensywnego kursu. Wszyscy pracownicy Varii są naprawdę fantastyczni, zawsze chętnie pomagają. W szkole spotykasz ludzi z całego świata. Zajęcia prowadzone tylko po polsku to fajny pomysł, bo wszystko szybciej „łapiesz”.  Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce się uczyć polskiego. Oprócz lekcji szkoła organizuje spotkania w pubie i inne zajęcia, które pozwolą ci lepiej poznać polską kulturę i poćwiczyć umiejętności zdobyte na lekcjach w codziennych sytuacjach. Dzięki Varia! Mam nadzieję, że wrócę i będę się uczyć dalej! Na razie!


Thumb 7000d5ca a044 4697 82c7 70d0d5d599e2

Kathleen/USA

Trudno wyrazić słowami moje niezwykłe polsko-krakowskie przeżycia  i doświadczenia! Życzliwość. Energia. Gościnność. Varia ucząca obcokrajowców - naprawdę doskonała robota! Każdemu uczniowi poświęca się tu szczególną uwagę. Lektorki  mają talent pedagogiczny. Lekcje i materiały, z których korzystaliśmy, były świetne. A atmosfera panująca w Varii... Dziękuję Wam bardzo za wspaniałe doświadczenie.


Thumb ba84b11e 2aa2 4c2d a38f 06e3ed36cba5

Ali/Wielka Brytania

Varia jest super! Ukończyłam tu dwa intensywne kursy i było fantastycznie. Świetni nauczyciele, wspaniały team varii, ciekawe lekcje, rozrywkowy plan kulturalny i możliwość poznania ludzi z całego świata, których łączy pasja do nauki języka polskiego. Zdecydowanie polecam Varię każdemu, kto chce się nauczyć polskiego.


Thumb 155d61b0 0db6 4b8d bd2a 3120a1994678

Andrey/Rosja

Jestem nauczycielem języków obcych i dobrze wiem, że najlepszym sposobem by nauczyć się języka, jest bycie w jego “naturalnym środowisku”. Szukałem w Internecie kursów języka polskiego w Polsce i znalazłem mnóstwo ofert. Aby upewnić się, że dokonam dobrego wyboru, skontaktowałem się z moimi przyjaciółmi w Polsce, którzy polecili mi Centrum Języka Polskiego VARIA. Ze względu na fakt, że jestem niewidomy, od zawsze miałem problemy z zapisaniem się do jakiejkolwiek szkoły lub na kurs. Skontaktowałem się Centrum Języka Polskiego VARIA i wyjaśniłem swoją sytuację; powiedziałem, że będę potrzebował wszystkich materiałów w wersji elektronicznej i dodatkowych instrukcji na lekcjach. Byłem bardzo szczęśliwy, gdy otrzymałem pozytywną odpowiedź.

Jestem bardzo wdzięczny pracownikom Centrum Języka Polskiego VARIA za okazane mi wsparcie i pomoc. Bardzo sobie cenię Wasze pozytywne nastawienie i chęć spełnienia wszystkich indywidualnych wymagań uczestników kursu. 

Bardzo podobał mi się Kraków -  to bardzo fajne miasto, które warto odwiedzić ponownie. Było nam z żoną bardzo smutno, kiedy siedzieliśmy na Dworcu Głównym czekając na autobus na lotnisko.