O Varii słów parę

A U NAS CAŁY ŚWIAT…

Zajmujemy się NAUCZANIEM JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO.

Polskiego uczymy już 16 lat. Specjalizujemy się tylko i wyłącznie w jednym języku i czujemy się prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie.

W naszej szkole uczy się rocznie około 1000 studentów. Gościliśmy już w Varii osoby z ponad 80 krajów świata!

Jesteśmy najchętniej wybieraną szkołą języka polskiego w Krakowie. Nasi studenci cenią nas za wysoką jakość kursów, za zaangażowanie i pasję, jakie wkładamy w naszą pracę, a także za indywidualne podejście do każdego studenta.

DO WYBORU DO KOLORU

Oferujemy szeroki wybór kursów – intensywne, semestralne, wakacyjne, lekcje online, kursy przygotowujące do certyfikacji i kształcące konkretne sprawności językowe…
Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania (od początkującego A1 po zaawansowany C2), zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Każdy kurs wzbogacamy dodatkowymi zajęciami z języka i kultury polskiej. Organizujemy m.in. warsztaty polskiej wymowy, warsztaty lepienia pierogów, warsztaty slangu, wykłady tematyczne – film polski, polska muzyka...

Zobacz pełną ofertę kursów: https://www.kurspolskiego.pl/pl/Kursy_polskiego
 

MÓWIĆ, MÓWIĆ, MÓWIĆ…

W nauczaniu języka polskiego najważniejsza jest dla nas komunikacja. Chcemy, aby poznane słownictwo i struktury gramatyczne były przede wszystkim funkcjonalne, a studenci na lekcjach mieli wiele okazji do swobodnej konwersacji. Wszystkie lekcje, również te na poziomie początkującym odbywają się wyłącznie po polsku. Metoda ta daje rezultaty zaskakująco szybko - co bardzo wzmacnia motywację studentów. 

Z POLSKIM NA TY

Lekcje to nie wszystko. Szkoła Varia to także prawdziwe Varia-cje kulturowe.

Z naszymi studentami odkrywamy nieznane zakątki Krakowa, spotykamy się  w klimatycznych klubach i kawiarniach, oglądamy kultowe polskie filmy,  wróżymy w Andrzejki…

Więcej o programie kulturalnym, kliknij tu: https://www.kurspolskiego.pl/pl/Kursy_polskiego/kursy-semestralne?t=19
 

VARIA NAUCZYCIELE

Nasi nauczyciele to poloniści z krwi i kości. Oprócz rzetelnego przygotowania zawodowego (dyplom nauczania polskiego jako obcego, doświadczenie w nauczaniu) łączy ich to, że do każdej lekcji podchodzą z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem.

Chcesz poznać naszych lektorów, kliknij tu: https://www.kurspolskiego.pl/pl/Team
 

POLSKI NAGRODZONY                             

O naszej szkole i naszych studentach powstało wiele artykułów i programów telewizyjnych (chcesz przeczytać, zobaczyć ? Kliknij tu: https://www.kurspolskiego.pl/pl/O_nas/media-o-nas). Zdobyliśmy liczne nagrody w konkursach i rankingach szkół językowych (lista naszych nagród, kliknij tu:). W 2019 roku otrzymaliśmy znak jakości MSUES (Znak Jakości Małopolskich Standardów Edukacyjno – Szkoleniowych), który jest gwarancją, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie, stosujemy różnorodne formy nauczania i zatrudniamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę.

Więcej o naszych nagrodach: https://www.kurspolskiego.pl/pl/O_nas/certyfikaty-i-wyroznienia