Karta Varia

Naszym studentom, uczestnikom kursów polskiego, oferujemy specjalną zniżkową Kartę Varia. Karta daje możliwość uzyskania wielu atrakcyjnych rabatów, w miejscach, które lubimy i polecamy.

Karta jest bezpłatna.  

Zobacz listę naszych partnerów, kliknij tu (format pdf)
Jeśli prowadzisz interesujący lokal w Krakowie i chcesz zostać jednym z naszych partnerów, skontaktuj się z nami: ania@kurspolskiego.pl

 


Nasi Partnerzy:


B4 Bracka 4 www.facebook.com/bracka4/
Choco Cafe www.facebook.com/ChocoCafe/?fref=ts
Cudny Józef  www.facebook.com/cudny.jozef
Cupcake Corner Bakery www.cupcakecorner.pl
Czajownia www.facebook.com/Czajownia-Krak%C3%B3w-251728114562/
Czerwone Korale www.czerwonekorale.eu
Da Maria Kraków - Pizzeria & Trattoria www.facebook.com/TrattoriadaMaria/ 
Disco Pub www.facebook.com/discopubkrakow
Fitagain Cafe www.facebook.com/fitagaincafe
Green Way Food For Life
Hamsa hummus&happiness israeli restobar www.hamsa.pl  
Kawiarnia Stopklatka www.facebook.com/kawiarnia.stopklatka  
Mięta Resto Bar  mietarestobar.pl/  
Mo-ja Cafe www.facebook.com/cafemoja
Movida Coctail Bar www.movida-bar.pl
Nad&Greg
Pub Stajnia www.pubstajnia.pl  
Restauracja Pod Norenami www.podnorenami.pl
Tomasza SPA www.facebook.com/Tomasza-SPA-643788842354537/
ToTu Klub www.facebook.com/ToTuKlubMuzyczny/
V.G. Food www.facebook.com/v.g.foodkrakow
Via Caffe www.facebook.com/pages/VIA-CAFFE/592782764105868?f...  
Zagiony Świat - Klub*Pub*Cafe www.facebook.com/pub.zaginiony.swiat/
Żarówka Cafe https://www.facebook.com/%C5%BBar%C3%B3wka-Cafe-574692409320283/?fref=ts 


Trendy Hair Fashion www.trendyhair.pl