Certyfikaty i wyróżnienia

ZNAK JAKOŚĆI MSUES

Znak jakości Msues daje gwarancję zadowolenia z poziomu świadczonych przez nas usług.

Potwierdza zaangażowanie firmy w rozwój usług szkoleniowych, dopasowanie oferty do potrzeb i oczekiwań Klientów, przygotowanie merytoryczne i metodyczne nauczycieli, rzetelność przekazywanych treści oraz różnorodność form nauczania.

Dzięki Znakowi Jakości MSUES Varia dołączyła do grona instytucji, w których będzie można realizować bony szkoleniowe w ramach realizowanych kursów.

 

TALENT FRIENDLY COMPANY Varia 

– jest znakiem jakości, przyznawanym firmom, szkołom, placówkom oświatowym, uczelniom, które w umiejętny sposób potrafią zarządzać potencjałem swoich pracowników stwarzając im możliwość rozwoju zawodowego.   

Znak jakości TFC jest przeznaczony dla:

  • właścicieli szkół, dla których ważna jest indywidualizacja usług
  • przedsiębiorców, którzy cenią sobie współpracę z zespołem specjalistów
  • firm, które wzbogacają swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i konsultacjach
  • pracodawców, którzy dokonują regularnych ocen pracy swoich pracowników

 

Best Place 2016

2016 rok przyniósł nam kolejną nagrodę „Best Place” przyznawaną przez popularny anglojęzyczny portal Cracow Life. Głosami internatów oraz redaktorów portalu Varia już po raz trzeci została uznana za najlepsze miejsce w Krakowie w kategorii „Services”. Przede wszystkim cieszymy się i dziękujemy za Wasze wspaniałe opinie na nasz temat – możemy pochwalić się, że wszyscy użytkownicy ocenili nas na 5 gwiazdek! :) Aby zapoznać się z recenzjami, kliknij tutaj

Best Place 2014

W 2014 roku już po raz drugi Centrum Języka Polskiego Varia zostało laureatem konkursu Best Place w kategorii  najlepszy serwis i usługi. Konkurs organizuje corocznie popularny, opiniotwórczy portal dla obcokrajowców  Cracow Life. Certyfikat „Best Place” przyznawany jest w sześciu kategoriach: Eat, Sleep, Drink, Services, Shops oraz Culture, na podstawie głosów i opinii internautów. Zobacz nasz profil na Cracow Life:http://www.local-life.com/krakow/services/1023-VARIA_Polish_Language_Center

Best Place 2012

Wygraliśmy! W 2012 roku Varia została wyróżniona jako najlepsze miejsce w Krakowie przez Cracow Life,  znany portal dla obcokrajowców. Ranking "Best Place" organizowany jest już od 9 lat,  a zwycięzców typują wspólnie internauci i specjalne jury.
Więcej o nagrodzie: https://www.varia-course.com/en/Blog/24-varia-the-best-school-in-cracow-according-to-cracow-life-ranking

Nagroda "Sonntag Aktuell" za najlepszą ofertę turystyczną 2011 

Kobiety górą! :) W 2011 roku nasza wycieczka językowa dla kobiet "Kraków na wysokich obcasach" otrzymała prestiżową nagrodę znanej niemieckiej gazety turystycznej "Sonntag Aktuell". Corocznie nagroda ta przyznawana jest najciekawszym i najbardziej kreatywnym ofertom turystycznym. Program „Kraków na wysokich obcasach" jest pierwszym polskim projektem nagrodzonym w kilkunastoletniej historii konkursu. Wręczenie nagrody odbyło się 15 stycznia 2012 roku  podczas uroczystej gali na największych europejskich targach turystycznych CMT w Stuttgarcie.  
Więcej o naszej wycieczce: https://www.kurspolskiego.pl/pl/Kursy_polskiego/krakow-na-wysokich-obcasach