Lekcje indywidualne dla dzieci


Efektywna i przyjemna nauka poprzez ruch, działanie i śmiech!

Nauka polskiego dzieci odbywa się w naszej szkole zawsze w przyjaznej i inspirującej atmosferze. Zainteresowanie i entuzjazm naszych najmłodszych kursantów podtrzymujemy (lub wzbudzamy) poprzez wykorzystanie odpowiednich do wieku metod, gier i zabaw językowych, tak, aby zaangażować wszystkie zmysły uczniów.

Dla dzieci oferujemy lekcje indywidualne i kursy w grupie równieśniczej. 

Zajęcia indywidualne z lektorem są doskonałą propozycją zarówno dla dzieci, które już mówią po polsku, jak i dla tych, które dopiero zaczynają naukę języka.
Dzieciom polonijnym, które wychowują się w polskojęzycznym środowisku, ale nigdy nie uczyły się czytania i pisania pozwolą uzupełnić i wyrównać wszystkie sprawności językowe.
Natomiast dzieci, dopiero rozpoczynające przygodę z polskim, szybciej „otworzą się” na nowy język, a tym samym na nową rzeczywistość.  

Indywidualna praca z lektorem pozwoli ponadto przygotować dziecko do uczestnictwa w zajęciach szkolnych z polskojęzycznymi kolegami. Będzie to też dodatkowa pomoc przy wyrównywaniu braków i różnic programowych. Lekcje indywidualne polecamy również dzieciom, których rodzice i opiekunowie uczestniczą w naszych kursach języka polskiego. Proponujemy wtedy lekcje w formie tradycyjnej, jak i zajęcia plenerowe (zabawy na świeżym powietrzu, lekcje w muzeum, wyjście do kina). 

Cena lekcji indywidualnej: 75 PLN/19 € za 45 min.   

Jeśli interesują Cię zajęcia grupowe dla Twojego dziecka, kliknij tu