Lekcje indywidualne


Jeśli poszukujesz kursu idealnie dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb i życzeń oraz w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie, proponujemy lekcje indywidualne.
Cena:

100 PLN / 23 € - lekcja 60 minutowa
150 PLN/  35 € - lekcja 90 minutowa

140 PLN / 33 € - lekcja 60 minutowa dla 2 osób

Typowa częstotliwość zajęć to 2 x 90 min. tygodniowo.

Jeśli interesują Cię lekcje indywidualne online, kliknij tutaj


Lekcje indywidualne stwarzają idealną możliwość pełnego dostosowania się do Twoich potrzeb zarówno pod względem programu, wprowadzanego słownictwa, harmonogramu zajęć jak i długości trwania kursu. Zajęcia są skoncentrowane na opanowywaniu tych sprawności, które są dla Ciebie najbardziej istotne.

Nauka na kursie indywidualnym odbywa się w znacznie szybszym tempie niż na kursie grupowym. Lektor nie musi dzielić uwagi na innych biorących udział w zajęciach kursantów - skupia się na pracy tylko z jedną osobą.

Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie naszej szkoły, w Twoim domu/biurze lub drogą online - za pomocą programu skype lub zoom. Lekcje indywidualne możesz również połączyć z innym, dowolnym kursem, na przykład weekendowym lub semestralnym.

Możliwe jest ścisłe dopasowanie profilu kursu indywidualnego. Może to być kurs konwersacyjny lub specjalistyczny z zakresu np. bankowości, marketingu, turystyki, medycyny…

Opinie o naszym kursie znajdziecie w zakładce Opinie o nas, oraz na portalu dla obcokrajowców: www.local-life.com/krakow