Kursy dla dzieci


Efektywna i przyjemna nauka poprzez ruch, działanie i śmiech!

Lekcje dla dzieci mają być dla nich miłą zabawą i niezapomnianą przygodą. Zainteresowanie i entuzjazm naszych najmłodszych kursantów podtrzymujemy (lub wzbudzamy) poprzez wykorzystanie odpowiednich do wieku metod, gier i zabaw językowych, tak, aby zaangażować wszystkie zmysły uczniów.

Dla dzieci lekcje indywidualne i kursy grupowe.

Lekcje indywidualne
Zajęcia indywidualne z lektorem są doskonałą propozycją zarówno dla dzieci, które już mówią po polsku, jak i dla tych, które dopiero zaczynają naukę języka. Dzieciom polonijnym, które wychowują się w polskojęzycznym środowisku, ale nigdy nie uczyły się czytania i pisania pozwolą uzupełnić i wyrównać wszystkie sprawności językowe. Natomiast dzieci, dopiero rozpoczynające przygodę z polskim, szybciej „otworzą się” na nowy język, a tym samym na nową rzeczywistość.   Indywidualna praca z lektorem pozwoli ponadto przygotować dziecko do uczestnictwa w zajęciach szkolnych z polskojęzycznymi kolegami. Będzie to też dodatkowa pomoc przy wyrównywaniu braków i różnic programowych. Lekcje indywidualne polecamy również dzieciom, których rodzice i opiekunowie uczestniczą w naszych kursach języka polskiego. Proponujemy wtedy lekcje w formie tradycyjnej, jak i zajęcia plenerowe (zabawy na świeżym powietrzu, lekcje w muzeum, wyjście do kina). 

Cena lekcji indywidualnej: 70 PLN/18 € za 45 min.   

Kursy grupowe  
Grupy dobieramy pod względem wieku i stopnia zaawansowania. Dzieci uczą się w grupach rówieśniczych, gdyż mają wtedy podobne zainteresowania i możliwości intelektualne; różnica wieku dzieci w grupie nie przekracza 2 lat. Jeśli twoje dziecko uczyło się już języka polskiego, zostanie zaproszone na spotkanie, podczas którego metodyk oceni jego umiejętności i przydzieli do odpowiedniej grupy.

Opinie o naszych kursach znajdziecie w zakładce Opinie o nas, oraz na portalu dla obcokrajowców: www.local-life.com/krakow