Kraków na wysokich obcasach

Uwaga! Kolejność wydarzeń może ulec zmianie.

Przez żołądek do serca – kolacja powitalna/1 dzień

Ręcznie robione pierogi, barszcz z uszkami, zupa borowikowa w chlebie... Polska kuchnia: smaczna, różnorodna i baaardzo syta. Na kolację (bez liczenia kalorii...) zaprosimy do stylowej i znanej ze wspaniałej kuchni restauracji, której szczególna atmosfera pozwoli nam poznać się lepiej i w pełni docenić polską gościnność.                       

Do zakochania jeden krok - niezwykłe oprowadzanie po Starym Mieście/2 dzień   

Niezapomniana wycieczka po najciekawszych i najbardziej urokliwych zakątkach Krakowa. Zobaczymy miejsca znane i podziwiane, ale też te niedostępne dla zwykłych turystów. Z nami na pewno poczujesz niesamowitą atmosferę tego miasta!                                                                   

  

Z Polakami, po polsku - lekcja polskiego w pigułce/2 dzień   

Nasza lekcja Polskiego... to przede wszystkim dobra zabawa i kilka praktycznych umiejętności! Nieskomplikowane i bardzo użyteczne zwroty z pewnością okażą się pomocne w niejednej sytuacji i wzbudzą sympatię u rozmówcy.     

Kraków rozpieszcza – moda, uroda, relaks/2 dzień    

Wizyta w salonie Spa pozwoli naszym Paniom oddać się błogiemu lenistwu i poczuć się piękniejszą i wypoczętą, a zakupy w atelier znanych krakowskich artystów wprawią w dobry humor i napełnią pozytywną energią na kolejne dni.  

  

Gdzie kucharek sześć - warsztaty pierogowe/3 dzień 

Polacy kochają pierogi, można je znaleźć w każdej polskiej restauracji, a ich lepienie to chyba najstarsza polska tradycja kulinarna. I my ten zwyczaj podtrzymamy, urządzając prawdziwą pierogową ucztę – zdradzimy nasz unikatowy przepis i wspólnie wyczarujemy całe mnóstwo fantazyjnych pierożków.      

Randka z nocnym Krakowem - spotkanie w pubie/3 dzień

Stare uliczki tętnią  młodością, z podziemnych pubów rozbrzmiewa muzyka na żywo... O takim życiu nocnym, jakie można prowadzić w Krakowie, mieszkańcy innych miast mogą tylko pomarzyć. Z nami odwiedzisz miejsca, do których warto zajrzeć, gdzie grane są  najlepsze koncerty jazzowe i serwowane najsmaczniejsze drinki...