Intensywne kursy wakacyjne

Chcielibyśmy, by Twój pobyt w Krakowie był przyjemny, bezpieczny i komfortowy. Dlatego ważne jest, abyś dobrze czuł się w swoim mieszkaniu. Ma być to miejsce, w którym będziesz mógł odpocząć, przejrzeć notatki z zajęć, odrobić zadania z lekcji i zaplanować czas wolny w Krakowie.

Wszystkie polecane przez nas mieszkania znajdują się blisko centrum Krakowa i naszej szkoły. Dojazd do szkoły komunikacją miejską zajmie Ci nie więcej niż 15 min. 
 

Oferujemy trzy rodzaje zakwaterowania:

NIEZALEŻNE APARTAMENTY VARIA

Dwupokojowe, nowocześnie urządzone mieszkania znajdujące się w nowym budownictwie przy ulicy Wrocławskiej i Prądnickiej. Oddalone około 1 km od centrum Krakowa (do szkoły można dojść pieszo w ok. 20 min).

Mieszkania składają się z niezależnej sypialni, salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, łazienki oraz balkonu. Są w pełni wyposażone (m.in. pralka, zmywarka, mikrofalówka, klimatyzacja (w części apartamentów), suszarka do włosów).

Szczególnie polecamy osobom ceniącym niezależność, wygodę oraz bliskość Rynku Głównego.

Cena za dwutygodniowy wynajem (13 noclegów) wynosi:

- dla jednej osoby: 2300 PLN

- dla dwóch osób: 2700 PLN

- dla trzech lub czterech osób: 3000 PLN

Apartament na PrądnickiejApartament na PrądnickiejApartementApartament na Wrocławskiej

RODZINA GOSZCZĄCA

Tego rodzaju zakwaterowanie posiada wiele zalet: jest okazją do poznania życia w polskiej rodzinie - zobaczenia jak żyją Polacy, co jedzą na niedzielny obiad, w jaki sposób przyjmują gości.... To także idealna sytuacja dla tych, którzy chcieliby używać języka polskiego w codziennych, naturalnych sytuacjach. 

Zakwaterowanie z rodziną szczególnie polecamy osobom, które cenią sobie spokój, domową atmosferę oraz tym, którzy mogą czuć się niepewnie w obcym mieście.

Istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju dwuosobowym lub jednoosobowym:

Pokój jednoosobowy: 1200 PLN (13 noclegów)
Miejsce w pokoju dwuosobowym: 700 PLN (13 noclegów)

MIESZKANIE Z INNYMI STUDENTAMI

To najbardziej popularna forma zakwaterowania wśród naszych wakacyjnych studentów. Jest świetną okazją do zawarcia nowych przyjaźni i poznania innych kultur. Studenci mieszkający razem wspólnie spędzają czas wolny od nauki, pomagają sobie w zadaniach z języka polskiego, chodzą razem na imprezy, organizują weekendowe wycieczki. Zakwaterowanie z innymi studentami polecamy osobom młodym i niezależnym, ceniącym sobie swobodę i nieskrępowaną atmosferę w mieszkaniu. 

Istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju dwuosobowym lub jednoosobowym:

Pokój jednoosobowy: 1200 PLN (13 noclegów)

Uwaga:
Cena za zakwaterowanie nie zawiera posiłków.

Śniadania możesz przygotować w mieszkaniu, jednak na smaczny obiad wybierz się do jednej z krakowskich kawiarenek lub restauracji. Dzięki karcie „varia” będziesz mógł w niektórych punktach skorzystać z atrakcyjnych zniżek! Listę rekomendowanych restauracji, które serwują smaczne, zdrowe i niedrogie posiłki otrzymasz od nas pierwszego dnia kursu.

Rodzaj zakwaterowania należy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. W uwagach dotyczących zakwaterowania prosimy wpisać informację dotyczącą specjalnych życzeń (na przykład preferowane zakwaterowanie przy rodzinie, w cichej okolicy) lub kwestii zdrowotnych (na przykład niepełnosprawności).