Dla firm

Varia Centrum Języka Polskiego to szkoła istniejąca od 2003 roku, o ugruntowanej pozycji na rynku szkoleń językowych. Od początku swojej działalności koncentrujemy się wyłącznie na nauczaniu języka polskiego jako obcego. Nasze doświadczenie, wykwalifikowani nauczyciele oraz szeroka wiedza w zakresie nauczania języka polskiego gwarantują uczestnikom kursu satysfakcjonujące i szybkie postępy.  

Co nas wyróżnia?   

  • Specjalizujemy się tylko w jednym języku. Polskiego uczymy już od 14 lat. 
  • W naszych kursach uczestniczyły osoby z ponad 80 krajów świata.
  • Naszym klientom zapewniamy elastyczność – ilość lekcji, terminy zajęć dostosowywane są do preferencji kursantów.
  • Oferujemy szeroki wybór kursów: kursy grupowe i indywidualne, wakacyjne i semestralne, intensywne trzytygodniowe i weekendowe, kursy przygotowujące do certyfikacji i tematyczne na specjalne życzenie kursanta (biznesowe, medyczne...). Każdy kurs prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania.
  • Jesteśmy dwukrotnymi laureatami nagrody Cracow Life za wysoką jakość naszych kursów oraz zdobywcami prestiżowej nagrody Sonntag Aktuell za innowacyjne podejście do turystyki edukacyjnej.
  • Nasze kursy polecają Instytuty Polskie na całym świecie, a także liczne ambasady i konsulaty oraz Polskie Organizacje Turystyczne.   

Kim są nasi lektorzy?
Nasi lektorzy są absolwentami filologii polskiej ze specjalizacją nauczania języka polskiego jako obcego. Zatrudniona przez nas kadra lektorska obejmuje ludzi, którzy sprawdzili się w nauczaniu języka polskiego i współpracują z naszą szkołą już od dłuższego czasu.