Endorfina kofeina i język polski

Medium 96d13f8d 8b56 48c8 bd5a 05672249fb91

Nadeszła jesień. Czy oznacza to tylko jesienne, deszczowe wieczory, brak optymistycznego słoneczka oraz nudę? Absolutnie nie! Wraz z nadejściem października przywitaliśmy przecież naszych stałych i nowych kursantów, rozpoczynających w Varii swój „polski” rozdział życia. Czeka nas więc wiele wyzwań i nowych spotkań. Zapomnijcie o jesiennej monotonii!

Z końcem wakacji powróci do Krakowa około 100 tys. studentów - „żywa tkanka” rozrywkowo- kulturalnego życia Krakowa :). Wraz z nimi nadejdą niezapomniane imprezy do białego rana w krakowskich klubach, promocje i zniżki na legitymację studencką oraz jakże nam wszystkim dobrze znane - tłok w tramwajach i korki na ulicach :).

Wszystkim „jesiennym sceptykom” polecamy taneczne imprezy wśród braci studenckiej, z jedynym w swoim rodzaju piwem za 3 złote...:). Studenckie kluby, do których warto zajrzeć to np. Carpe Diem na ul. Floriańskiej 33, Carpe Diem II na ul. Sławkowskiej 6a, Piękny Pies na ul. Bożego Ciała 9 oraz Pod Jaszczurami na Rynku Głównym 8.

Poziom energii skutecznie podniesie Wam również filiżanka gorącej czekolady i aromatycznej kawy. Na porcję Endorfiny i Kofeiny wybierzcie się do Krakowskiej Manufaktury Czekolady na ul. Szewskiej 7, Pijalni Czekolady- Czekoladowy Sklep E. Wedel na Rynku Głównym 46, Galerii Czekolady na ul. Bożego Ciała 22, Chilli Coffee na ul. Grodzkiej 4 czy Cafe Rękawka przy ul. Brodzińskiego 4b.

A na każdą porę roku polecamy...kursy w Varii :)! Gorąca atmosfera, pełni entuzjazmu studenci i lektorki...zawsze energiczne i motywujące. W takim miejscu i w takim towarzystwie jesienne melancholie nie mają szans... Zapraszamy na nasze kursy semestralne!

2017-10-05

powrót >>>