RUSZ SIĘ JESIENIĄ!

Medium 3f258b3f 1d8b 49eb a45b ed54bc594345

Sport to zdrowie.! Kto nie zna tego powiedzenia?

Jesień i zima nie sprzyjają aktywności fizycznej. Nie dajmy się jednak zniechęcić deszczom i krótszym dniom, melancholijnym nastrojom. Ruszmy się i zróbmy coś dla siebie! Regularne ćwiczenia, szczególnie gdy za oknem ponura szarość, zapewnią nam dobry nastrój i pozwolą miło spędzić czas.

Oto nasze propozycje 😊

CROSS FIT to intensywny trening łączący gimnastykę, body control, trening siłowy i trening kardio. Na każdym treningu będziesz biegał, robił przysiady, podnosił ciężary, skakał na skakance, a pot będzie się lał strużkami. Odwiedź stronę http://72d.pl i i sprawdź, czy ta oferta jest dla Ciebie.

AQUA AEROBIK
Kto jako dziecko nie lubił radośnie kąpać się i pluskać? 😊 Możemy do tego wrócić!  Ćwiczenia w wodzie wykonuje się prawie bez wysiłku, a mimo to poprawiają formę, rzeźbią sylwetkę i doskonale odprężają. Towarzyszy im dynamiczna muzyka, która sprawia, że ćwiczenia stają się przyjemniejsze i łatwiejsze. Nie zwlekaj i zapisz się na pierwsze zajęcia. http://balancefitness.pl/1334-2/

SZKOŁY TAŃCA
Taniec to Twój żywioł, kochasz muzykę i gorące rytmy?  A może zawsze nieśmiało marzyłaś/łeś, by  zostać królową/królem parkietu? Taneczne zajęcia mogą być antidotum na jesienne smuteczki.

Oto kilka dobrych szkół tańca:
http://novaszkolatanca.pl/
http://naukatanca.com/
https://www.szkoladancefloor.pl/
http://primadance.pl/


INDOOR CYCLING
Kiedy pogoda nie pozwala na przejażdżki rowerowe po malowniczych zakątkach Krakowa, wybierz się na indor cycling/ spinning czyli trening kolarski na rowerze stacjonarnym, w grupie i przy energetyzującej muzyce. To jazda po wyimaginowanych trasach – niewiarygodna przygoda, która pozwala wzmocnić kondycję fizyczną ale także odporność psychiczną, siłę woli, pomaga walczyć ze stresem. Kluby oferujące takie zajęcia to na przykład:
http://www.fitnessmlyn.pl/
http://fitnessplatinium.pl/
http://www.infinityfitnesskrakow.pl/pl/spinning


Poruszaj się!  Poczujesz się lepiej!

powrót >>>