Gotowi na polski? – W październiku widzimy się w Varii!

Medium d5a0f036 fe98 473f 9eb8 51f4dd503a16

Mieszkasz w Krakowie i….

…już niedługo poznasz swoich przyszłych polskich teściów.

…wszyscy koledzy z pracy są Polakami.

…chciałbyś nauczyć się poprawnie wymawiać nazwę ulicy, przy której mieszkasz (Grzegórzecka, Adolfa Szyszko-Bohusza, Librowszczyzna… :)).

…uwielbiasz grę „Wiedźmin” i zawsze chciałeś przeczytać książkę w oryginale.

Jest milion powodów, żeby mieszkać w Polsce i uczyć się polskiego. Niezależnie od tego, jaka jest Twoja motywacja, poziom językowy i możliwości czasowe, znajdziemy dla Ciebie odpowiednią grupę i fajnego nauczyciela. Sam zobaczysz, jak szybko zaczniesz mówić po polsku.

Co zapewniamy?

WYSOKI POZIOM NAUCZANIA

Języka polskiego uczymy już od 14 lat. Uczymy polskiego i tylko polskiego. Znamy się na tym.

Zaangażowanie i pasja, zgrany i doświadczony zespół nauczycieli, efektywne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego studenta… O naszej pracy świadczą wspaniałe opinie naszych studentów, a także nagrody i wyróżnienia za wysoką jakość naszych usług.

BĘDZIESZ MÓWIĆ PO POLSKU!

Najważniejsze jest, żebyś szybko zaczął mówić. Stawiamy na komunikację. Konwersacje ćwiczone są od najwcześniejszych etapów nauki poprzez starannie opracowane ćwiczenia.

Podstawą jest praca w grupie i w parach. Na lekcjach często używamy autentycznych materiałów np. ulotek, nagrań telewizyjnych, oryginalnych dialogów. Wszystkie lekcje, również te na poziomie zupełnie początkującym, odbywają się wyłącznie po polsku. 

Uczymy nie tylko „mówić”, ale także – jak mówić. Dbamy o staranność językową, poprawną wymowę i używanie odpowiednich struktur gramatycznych.

GRUPY DLA WSZYSTKICH

Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania: od początkującego (A1.1) po zaawansowany (C1). Oferujemy:

 - Kursy intensywne 3-tygodniowe - zajęcia odbywają się codziennie (4 x 45 min), w godzinach porannych (9.30 – 12.45). Więcej informacji o kursach: kliknij tutaj.

-  Kursy semestralne - zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (2 x 90 min.), w godzinach porannych (9.30 – 11.00) lub wieczornych (18.00-19.30 lub 19.45-21.15). Aktualny plan zajęć na najbliższy semestr znajdziesz tutaj.

Zanim rozpoczniesz kurs, zaprosimy Cię na rozmowę i test kwalifikacyjny, po których zostaniesz przydzielony do odpowiedniej grupy.

DOSTĘP DO INTERNETOWEJ STREFY STUDENTA

Musisz wyjechać w delegację na parę dni? Planujesz długi weekend? Jeśli z różnych powodów nie uczestniczyłeś w zajęciach, możesz otrzymać materiały z lekcji logując się do swojego panelu ucznia na naszej stronie internetowej. Zawsze też możesz liczyć na pomoc swojego lektora, który wyjaśni Twoje wątpliwości.

ATRAKCYJNE CENY I ZNIŻKI

Koszt kursu semestralnego i trzytygodniowego to 980 PLN. Dla wszystkich stałych kursantów, oraz osób, które zapisują się na więcej, niż jeden kurs oferujemy do 150 PLN zniżki*. Zapisujesz się razem ze znajomymi lub całą rodziną? Zapytaj nas o zniżki grupowe. :)

*więcej informacji o zniżkach: kliknij tutaj.

NIE TYLKO LEKCJE…

Naszym studentom oferujemy bezpłatne konwersacje (Varia Talki), lekcje tematyczne, warsztaty językowe (Polski slang, fonetyka, etc.), spotkania integracyjne… Więcej informacji o naszym programie kulturalnym możesz znaleźć tutaj. Chętnie też pomożemy Ci odkryć kulturalną i towarzyską stronę Krakowa. Jako nasz student, wraz z Kartą Varia otrzymasz atrakcyjne zniżki do popularnych krakowskich barów, kawiarni i restauracji.

Najbliższy semestr rozpoczynamy już 9 października. Zapraszamy!

Formularz rejestracyjny.

Nasza szkoła mieści się w centrum Krakowa, przy Michałowskiego 2/3. Godziny pracy biura: poniedziałek – piątek 9.00 – 19.00.

Do zobaczenia w Varii! :)

powrót >>>