Krakowska riwiera - plażowanie na zawołanie!

Medium a5b65246 c30d 4059 bdd0 b9a0a971c7db

Latem, jak co roku, w naszej szkole robi się gwarniej, tłoczniej, bardziej intensywnie i kolorowo! Powód: oczywiście nasze wakacyjne dwutygodniowe intensywne kursy języka polskiego :). Lato 2014 roku będzie, a właściwie już jest, wyjątkowe.

Po pierwsze dlatego, że naszych wakacyjnych studentów gościmy już od początku czerwca do końca września - czyli czeka nas 16 intensywnych tygodni, wypełnionych lekcjami języka polskiego, krakowskimi klimatami, kulturalnymi atrakcjami a także... plażowaniem! No właśnie: słońce, piasek, leżaczki, piękny brąz... nie kojarzy się z wielkim miastem? A jednak!

Chcielibyśmy się pochwalić, iż w tym roku Kraków wzbogacił się o kilka nowych piaszczystych, słonecznych miejsc. Specjalnie dla Was, Drodzy Studenci, zamieszczamy „listę plażową” - czyli miejsca, gdzie możecie na ręczniku z dobrą, polską książką w ręku oddawać się jednemu z polskich sportów narodowych czyli opalaniu… :)

  • „Plaża Kraków” przy dawnym hotelu Forum to niezwykła plaża! Znajdziecie tu pływający basen (na barce przycumowanej tuż obok plaży), a także nowy, ale już kultowy klub, tłumnie odwiedzany od rana do rana :). „Plaża Kraków”, ul. Ludwinowska 2, tuż obok Ronda Grunwaldzkiego. Bilet na basen, 1h: 20zł.http://www.plazakrakow.com/
  • „Plaża Aquapark” jest tegoroczną nowością! To piaszczyste 500m2, gdzie będzie można odpocząć na leżaku po szaleństwach wewnątrz Parku Wodnego :).
  • Park Wodny, ul. Dobrego Pasterza 126. http://www.parkwodny.pl
  • Zakrzówek – malownicze skałki z jeziorkiem o niezwykłym kolorze wody. Trudno uwierzyć, że takie pejzaże można oglądać niemal w centrum miasta. http://www.mmkrakow.pl/374260/2011/6/5/zalew-zakrz...
  • Kryspinów – niecałe 10 km od Krakowa znajdziecie dwa duże zalewy otoczone piaszczystymi i trawiastymi plażami oraz pięknymi laskami. Wakacyjna atmosfera gwarantowana! www.kryspinow.com.pl

Tyle nowości. Mamy nadzieję, że uda Wam się skorzystać z naszych propozycji i z Krakowa wrócicie nie tylko z lepszą znajomością języka polskiego ale również piękną opalenizną :)!

2014-07-20

powrót >>>