"Na obcasach" w telewizji

Medium 3d451aac 6808 4d81 9018 ab338d158261

Kto chce poznać duszę Polski – niech jej szuka w Krakowie (Wilhelm Feldman).

Kraków często kojarzy się z historycznymi zabytkami, imponującymi muzeami, gotyckimi kościołami. Każdy kto tutaj był, zachwycił się nie tylko wielowiekową tradycją miasta, lecz także jego niezwykłą atmosferą, magią, która oczarowuje nawet największych podróżników.

To właśnie „miasta z duszą” wybiera na swoje podróże Kim Fisher, znana niemiecka dziennikarka i wokalistka, prowadząca program telewizyjny „Kim w drodze". 

Kim to znawczyni życia artystycznego miast, a przy tym miłośniczka dobrej zabawy i … butów na wysokich obcasach. Nic więc dziwnego, że zachwycił ją program naszej wycieczki „Kraków na wysokich obcasach”, czyli 5 „babskich” dni w Krakowie – pełnych kulturalnych i kulinarnych doznań, relaksu i … języka polskiego w pigułce.   

Było nam bardzo miło, że zostaliśmy zaproszeni do nagrania telewizyjnego i mogliśmy pomóc Kim w odkrywaniu uroków naszego miasta. Rozmowy przy kawie, tańce przy muzyce na żywo, „wściekły pies” przy barze, a przy tym błyskawiczny kurs języka polskiego... Zabawa była wyśmienita, o czym pewnie będziecie mogli się przekonać oglądając program „Krakauer (Ver)Fuehrungen” ("krakowskie uwodzenie"), na który serdecznie w imieniu całej ekipy telewizyjnej zapraszamy.    

W programie będziecie również mogli zobaczyć Steffana Moellera, najbardziej znanego w Polsce Niemca, aktora, satyryka, autora bestsellera „Viva Polonia”, a także niezwykle utalentowanego i cenionego na świecie angielskiego skrzypka Nigela Kennedy'ego.    

Więcej o naszej językowej wycieczce „Kraków na wysokich obcasach”, nagrodzonej na targach w Stuttgarcie za najlepszą ofertę turystyczną 2012 roku, możecie przeczytać tu.

2013-08-20

powrót >>>