Varia na Targach Turystycznych CMT Stuttgart

Medium d0b80755 a2fc 4352 abb4 87690cdd9b2c

Targi turystyczne CMT w Stuttgarcie to bez wątpienia najważniejsza i największa impreza turystyczna w Niemczech i jedna z najbardziej znanych na świecie. W tym roku blisko 2000 wystawców prezentowało swoją ofertę. Odwiedzający targi mogli dowiedzieć się więcej o ciekawych, często alternatywnych formach wypoczynku w najpiękniejszych zakątkach świata.

Nasze Centrum Języka Polskiego Varia wraz z Miastem Kraków, Małopolską Organizacją Turystyczną, Polską Organizacją Turystyczną i Urzędem Marszałkowskim zachęcało przybyłych na targi do przyjazdu do Polski, szczególnie do Krakowa.Polskie stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Odwiedzających przyciągała nie tylko możliwość zdobycia informacji na temat wycieczek do Krakowa, lecz także ciekawie zaaranżowane stoisko. Oryginalnym pomysłem, który wzbudzał dużą sympatię były również… KORALE - symbol Małopolski.  Każdy z odwiedzających stoisko miał okazję wykonania samodzielnie pięknego naszyjnika z prawdziwie polskich, drewnianych, czerwonych korali!

Najwięcej zapytań dotyczyło turystyki miejskiej, wycieczek objazdowych, urlopów agroturystycznych i co nas szczególnie ucieszyło… także wakacji językowych. Jak się okazało, nasza oferta łącząca kurs polskiego z poznawaniem polskiej kultury i zakwaterowaniem spodobała się wielu osobom, zwłaszcza tym, którzy preferują aktywne wakacje, z ciekawym programem kulturalnym.Również nasza specjalna wycieczka językowa „Kraków na wysokich obcasach”, która w poprzednim roku wygrała w Stuttgarcie konkurs na najlepszą ofertę turystyczną, wzbudzała duże zainteresowanie. 5 niezwykłych, ekscytujących i bardzo kobiecych dni w Krakowie to idealna propozycja na nietuzinkowy urlop – tylko dla Pań! 

Najbliższe targi, w których również będziemy uczestniczyć, promować naszą ofertę i nasz region odbędą się w Berlinie 5-9 marca 2014 r. (www.itb-berlin.de).

2014-02-20

powrót >>>