Jesień z Varią :)

Medium a004d370 a5ae 4c0f 8d4e 79b3c2e5e0c8

Zaczęła się jesień, a wraz z nią długie wieczory, które miło będzie spędzić przy filiżance dobrej herbaty i… z kursem języka polskiego w Varii. We własnym domu ONLINE lub w szkole – każda opcja jest dobra, aby rozwijać swoje umiejętności językowe.

W naszej jesiennej ofercie kursów języka polskiego każdy znajdzie coś dla siebie 😊

Proponujemy Ci kursy w szkole lub kursy online.

Jakie mamy kursy stacjonarne języka polskiego?

12 października 2020 r. rozpoczynamy zarówno intensywny kurs 3-tygodniowy, jak również kurs semestralny.

Na kursie intensywnym zajęcia odbywają się codziennie, od poniedziałku do piątku, od godz. 9:30-12:45. Grupy prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania. Poza regularnymi lekcjami masz okazję wzięcia udziału w darmowych warsztatach językowo – kulturowych. Kurs intensywny to świetna okazja aby rozpocząć przygodę z polskim lub (jeżeli masz już podstawy) – rozwinąć swoje umiejętności mówienia, pisania i czytania 😊.

Kurs semestralny idealnie wkomponowuje się w Twój plan tygodnia – zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki i trwają 90min. Wszystkim, którzy chcą zacząć dzień z językiem polskim polecamy zajęcia o godz. 9:30, a dla tych, którzy wolą uczyć się wieczorem – grupy o godz. 18:00 lub 19:45. Oczywiście, kurs semestralny to nie tylko lekcje w grupach, ale również warsztaty językowo – kulturowe oraz konwersacje – czyli dużo okazji, żeby mówić, mówić, mówić……

Jeżeli nauka ONLINE w domu, w pracy, czy gdziekolwiek aktualnie przebywasz jest Ci bliższa, mamy dla Ciebie trzy opcje:

Pierwsza to weekendowy kurs semestralny online – rozpocznie się 24 października 2020, a zakończy 30 stycznia 2021. Uczysz się polskiego na Zoomie (profesjonalnej platformie do wideokonferencji) raz w tygodniu – w soboty od 9:30 – 12:45, a następnie masz cały tydzień na trenowanie swoich umiejętności 😊.

Jeżeli preferujesz naukę w tygodniu – mamy dla Ciebie opcję numer dwa – regularny kurs semestralny online. Lekcje na Zoomie odbywają się dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki) po 90min. Możesz uczestniczyć w zajęciach pijąc poranna kawę o godz. 9:30 lub wieczorem o 18:00 siedząc wygodnie w domowym fotelu😊.

Propozycja numer trzy to szybka, intensywna nauka na kursie 2-tygodniowym.

Zajęcia odbywają się popołudniami od 15:00 do 17:30 od poniedziałku do piątku. Wszystkie materiały lekcyjne otrzymujesz od nas na e-maila. Ponadto każda lekcja jest nagrywana i możesz do niej wrócić, jeśli coś umknie Ci na lekcji 😊. W dwa tygodnie możesz nauczyć się bardzo dużo!

Jeżeli masz wątpliwości, nie wiesz, który kurs będzie dla Ciebie najlepszy – skontaktuj się z nami telefonicznie czy e-mailowo, lub odwiedź nas w naszym biurze na rogu Michałowskiego a Karmelickiej, w samym sercu Krakowa – chętnie Ci doradzimy 😊!

powrót >>>