Czy warto inwestować pieniądze w kursy online?

Medium 3c819b06 18eb 4683 aa83 975cc35f3aa6

Nie dziwi nas, że z powodu sytuacji COVID-19 liczba uczestników kursów online gwałtownie wzrosła.

Mimo że powody dla których ludzie decydują się na naukę są bardzo różne, istnieje kilka kluczowych korzyści z nauki online - od większej elastyczności po niższe koszty.
Jeśli masz problem z podjęciem decyzji, czy wziąć udział w zajęciach online, sprawdź naszą listę zalet zdalnego uczenia się. 😊

  1. Brak barier geograficznych: wybierając kurs online, to gdzie się znajdujesz nie jest ograniczeniem. Niezależnie od tego gdzie mieszkasz, masz szansę uczyć się języka polskiego w najlepszej szkole. Nasze lekcje odbywają się rano, po południu i wieczorem (CEST), dzięki czemu możesz znaleźć najlepszy kurs dla siebie, mimo mieszkania w innej strefie czasowej.
  2. Niższe koszty: po pierwsze, kursy online są tańsze, ponieważ nie ma konieczności utrzymywania sal lekcyjnych. Po drugie, nie musisz jeździć do szkoły i wydawać pieniędzy (oraz poświęcać swojego czasu!) na paliwo samochodowe lub bilety autobusowe.
  3. Kontakt z ludźmi z całego świata: kursy online stwarzają okazję do nawiązania kontaktu z wieloma osobami z całego świata. Dzięki tej interakcji możesz zdobyć nowych znajomych z wielu różnych krajów i nauczyć się, jak współpracować z ludźmi z różnych kultur i środowisk.
  4. Prawdziwa oszczędność czasu!: ucząc się zdalnie, nie musisz poświęcać swojego wolnego czasu na jazdę do szkoły dwa razy w tygodniu lub nawet częściej. Zanim przyjedziesz do Polski na wakacje lub święta, zawsze możesz zacząć uczyć się polskiego, będąc jeszcze w domu. Polacy będą zaskoczeni gdy przywitasz ich „Dzień dobry, co u ciebie słychać?” 😉 I naprawdę to docenią!
  5. Zdobycie praktycznych umiejętności technicznych: jeśli nie jesteś zaznajomiony z Zoomem, panelem studenta i innymi narzędziami cyfrowymi, będziesz miał doskonałą okazję, aby się ich nauczyć. I uwierz nam - to naprawdę proste! Może w przyszłości pomoże ci to w zarządzaniu pracą zdalną? Kto wie 😉

Możemy znaleźć wiele innych zalet uczenia się online. Zachęcamy do sprawdzenia, czy ta metoda nauki działa dla Ciebie, biorąc udział w naszych kursach.

W okresie letnim oferujemy Ci trzy różne kursy:

- Wakacyjny kurs semestralny: zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu przez 90 minut, rano (o 9:30 CEST) lub wieczorem (o 18:00 CEST). Będziesz mógł wziąć udział w bezpłatnych warsztatach fonetycznych lub slangu. Kurs kończy się 27 sierpnia i na jego koniec możesz otrzymać certyfikat ukończenia kursu. Cena: 650 PLN. Satysfakcja i nowi przyjaciele? Bezcenni! 😊

- 2-tygodniowy kurs intensywny: są trzy 45-minutowe lekcje dziennie przez dwa tygodnie (od poniedziałku do piątku). Zaczynasz o 15:00, a kończysz o 17:30 (CEST). Cena: 670 PLN. Postępy zobaczysz bardzo szybko 😊

Nadchodzące kursy: 17.08 - 28.08.2020, 07.09 - 18.09.2020

- Lekcje indywidualne: lekcje online dają możliwość nauki języka polskiego o elastycznych godzinach dostosowanych do Twojego codziennego harmonogramu. Cena: 60 min lekcji - 100 PLN.

Jeśli jesteś zainteresowany, spróbuj - wyślij nam formularz zgłoszeniowy za pośrednictwem
https://www.varia-course.com/en/Rejestracji lub napisz do nas: office@varia-course.com

 

 

powrót >>>