Karta Varia

Naszym studentom, uczestnikom kursów polskiego, oferujemy specjalną zniżkową Kartę Varia. Karta daje możliwość uzyskania wielu atrakcyjnych rabatów, w miejscach, które lubimy i polecamy.

Karta jest bezpłatna.  

Zobacz listę naszych partnerów,  kliknij tu  (format pdf)  
Jeśli prowadzisz interesujący lokal w Krakowie i chcesz zostać jednym z naszych partnerów, skontaktuj się z nami: m.rapacz@varia-course.com

 


Nasi Partnerzy:

Artefakt Cafe artefakt-cafe.pl
Bal na Zabłociu www.facebook.com/balnazablociu 
Caffe Zaćmienie www.facebook.com/caffe.zacmienie.krakow 
Choco Cafe www.facebook.com/ChocoCafe/?fref=ts
Corleone corleone.krakow.pl   
Cudny Józef  www.facebook.com/cudny.jozef
Cupcake Corner Bakerywww.cupcakecorner.pl
Czerwone Korale www.czerwonekorale.eu  
Guliwer cafe&restaurant  guliwer-restauracja.pl  
Hamsa hummus&happiness israeli restobar www.hamsa.pl  
Kawiarnia Cudowne Lata www.facebook.com/cudownelata
Kawiarnia Stopklatka www.facebook.com/kawiarnia.stopklatka  
Klub Finka  klubfinka.pl
Klub Kabaret www.klubkabaret.pl  
Klub Stolarnia  klubstolarnia.pl   
Konfederacka 4 www.facebook.com/konfederacka4  
Krakowska Manufaktura Czekolady  chocolate.krakow.pl  
Kwadrans Lunch Bar  kwadrans.pl
Loża www.loza.pl  
Mięta Resto Bar  mietarestobar.pl/  
Nowa Prowincja www.facebook.com/nowaprowincja  
Papryczki 5 www.papryczki5.pl  
Pizzeria Trzy Papryczki  trzypapryczki.krakow.pl  
Pub Stajnia www.pubstajnia.pl  
Restauracja Chopin www.chopinkrakow.pl  
Restauracja Pod Norenami www.podnorenami.pl
Świnka www.facebook.com/swinkachrum  
Ursa Maior Concept Store&Pub https://www.facebook.com/ursamaiorkrakow/?fref=ts
Via Caffe www.facebook.com/pages/VIA-CAFFE/592782764105868?f...    
Zaginiony Świat www.zaginionyswiat.com.pl  
Żarówka Cafe https://www.facebook.com/%C5%BBar%C3%B3wka-Cafe-574692409320283/?fref=ts 

 

Kruczek Hair Concept  khcsalon.pl  
Salon Hair Talk www.salonhairtalk.pl  
Trendy Hair Fashion www.trendyhair.pl