Kurs języka polskiego, kultura, zakwaterowanie


Dwa tygodnie w Krakowie z językiem i kulturą polską.
Terminy:

Kursy wakacyjne organizujemy od czerwca do września.

  Kursy letnie 2018
I 09.07 - 20.07.2018
II 23.07 - 04.08.2018
III 06.08 - 17.08.2018
IV 20.08 - 31.08.2018
V 03.09 - 14.09.2018
VI 17.09 - 28.09.2018


Poszczególne sesje kursów można dowolnie łączyć ze sobą. Dostępne są kursy 1, 2, 3, 4... 16-tygodniowe.

Cena:

450 €/1800 PLN - Kurs dwutygodniowy (kurs, zakwaterowanie, program kulturalny)

370 €/1480 PLN - Kurs dwutygodniowy (z programem kulturalnym, bez zakwaterowania)   
400 €/1600 PLN - Kurs dwutygodniowy (z zakwaterowaniem, bez programu kulturalnego)  

Zobacz pełny cennik
 

Płatność:

Zaliczka 150 €/600 PLN** - płatna przy zapisie
Pozostała kwota - do pierwszego dnia kursu

**w przypadku kursu dwutygodniowego z programem kulturalnym i zakwaterowaniem


Kursy intensywne adresowane są do osób, które zamierzają rozpocząć lub kontynuować naukę języka polskiego, chcą poprawić swobodę mówienia, poszerzyć słownictwo i poznać lub usystematyzować struktury gramatyczne.

Codzienne zajęcia zapewniają intensywny kontakt z językiem, starannie opracowany system powtórek gwarantuje, że wiedza zostanie utrwalona, a miła i nieskrępowana atmosfera na lekcji pozwoli bardzo szybko przełamać bariery językowe. Dzięki temu podczas wakacyjnego pobytu w Krakowie odnajdziesz się w każdej sytuacji komunikacyjnej i łatwiej nawiążesz nowe znajomości.

Intensywny kurs polskiego zawiera do 20 lekcji tygodniowo. Liczba godzin uzależniona jest od ilości osób w grupie:

  • więcej niż 4 osoby w grupie – 4 lekcje dziennie
  • 2 - 4 osób w grupie – 3 lekcje dziennie

Grupy liczą średnio 6 - 8 osób (4 lekcje dziennie).

Nasi studenci jako „wolni słuchacze” mają możliwość hospitowania lekcji innych grup o podobnym stopniu zaawansowania. Ponadto kursanci czujący większą motywację do pracy i dysponujący czasem mogą liczyć na dodatkowe zadania domowe. Jeśli więc tylko chcesz, możesz uczyć się polskiego bardzo intensywnie. Z pomocą naszych nauczycieli niezwykle szybko zauważysz postępy, nawet w przeciągu dwóch tygodni.

Lekcje odbywają się w godzinach porannych, między 09.00 – 13.00. Popołudnie i wieczór to czas zarezerwowany na Kraków, polską kulturę i integrację :)!

POLSKI NIE TYLKO NA LEKCJI

Aby uczynić naukę jak najbardziej efektywną, część lekcji odbywać się będzie również w plenerze (na targu, w muzeum, w restauracji, na krakowskim rynku...).

Te aktywne formy zajęć umożliwią Ci sprawdzenie się w codziennych sytuacjach językowych, a także pozwolą lepiej poznać polską kulturę i nieznane dotąd zakątki Krakowa.

Dodatkowo, raz w tygodniu po zajęciach, przeprowadzane będą warsztaty językowe dotyczące ważnych i ciekawych aspektów językowych, np. „Chrząszcz brzmi w trzcinie – poprawna wymowa”, „Wyrazy brzydkie i brzydsze - slang”, „Bileciki do kontroli! – skąd się biorą zdrobnienia?”  dzięki którym dowiemy się np. jak uporać się z wszystkimi „szeleszczącymi” i „brzęczącymi” wyrazami w języku polskim, jak mówią Polacy w tramwaju, w knajpie i na ulicy i dlaczego język polski „kocha” zdrobnienia…

POLSKI BEZ PRZERWY

Lekcje języka polskiego „przemycane” są też podczas naszego programu kulturalnego. W czasie wieczornych spotkań, wycieczek i warsztatów tematycznych staramy się mówić jak najwięcej po polsku. W luźnej, zabawowej atmosferze nowe wyrażenia na pewno bardzo szybko zostaną zapamiętane. To też świetna okazja do poznania polskiej kultury, nawiązania nowych znajomości i do dobrej zabawy. Kurs kończy się testem sprawdzającym i uroczystym rozdaniem certyfikatów.

Opinie o naszym kursie znajdziecie w zakładce Opinie o nas, oraz na portalu dla obcokrajowców: www.local-life.com/krako